Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar!

SON DAKİKA HABERİ: Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Ankara’nın Pursaklar ilçesinde düzenlenen mitingde konuşuyor.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

Şu anda aldığım rakama göre alanda 40 bin kişi var. Bu ne demek? Pursak gümbür gümbür sandığı gidiyor.

Kendileri dahil tüm parti temsilcilerinin olduğu sandık kurullarına güvenmiyorlar. 

“BU ÜLKEYİ BÖLDÜRTMEYECEĞİZ”

Bay bay Kemal şunu iyi bilsin ki; yanına kimi alırsan ve kiminle yol yürürsen yürü, biz bu ülkeyi böldürtmeyeceğiz.

Bu seçimlerde Ankara’dan İstanbul’a, İzmir’den Erzurum’a, Samsun’a kadar ülkemizin her yerinde milletimiz bizi bağrına bastı. Sanki ilçe mitingi değil de il mitingi yapıyoruz.

Biz 21 yıldır muhalefetle değil kendimizle yarışıyoruz. Karşımızda bizim 21 yılda yaptıklarımızı 21 haftada yıkacak bir zihniyet var. Kendinizin ve evlatlarınızın geleceği için her türlü kırgınlığı bir kenara bırakın sandığa sıkı sıkıya sarılın.

“BİZİ DE RAHATSIZ EDİYOR”

Asıl sorunumuz enflasyon. Bilhassa gıda ve konut fiyatlarındaki dengeli olmayan yükseliş bizi de rahatsız ediyor. Seçim sonrası kiraları artıranların üzerine çok çok farklı gideceğiz, bunu bilsinler.

AK Parti’ye LGBT sızamaz, Cumhur İttifakı’na LGBT sızamaz. Biz aile kurumun kutsiyetine inanan bir ittifakız. Bununla ilgili adımları seçim sonrası atacağız. Anayasa ise Anayasa… Güçlü aileleri kuracağız. 

Ülkesine tek çizi çakmamış olanlardan milletine bir hayır gelmez.

 

 

Haberin Ayrıntıları Geliyor…

Son dakika gelişmelere anında ulaşmak için Haber7 uygulamasını akıllı cihazlarınıza (iOS, Android) kurabilir, Twitter’da @Haber7 hesabını takip edebilirsiniz.

App Store Google Play Takip Et

KAYNAK: HABER7

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*