Samsung Galaxy Tab S9 ve A73 5G için Android 14 Güncellemesi Geliyor

Samsung bugünlerde güncelleme konusunda iyi bir iş çıkartıyor. Her geçen gün yeni bir cihazı Android 14 ile buluşturan Samsung, bu sefer ise One UI 6.0 güncellemesini Galaxy Tab S9 ve Galaxy A73 5G modelleri için yayınladı.

Galaxy S23 serisinin ardından Galaxy Z ve Galaxy Z Flip 5 modellerine yeni sürümü getiren Samsung, hız kesmeden güncelleme serisine Galaxy S23 FE ve Galaxy A54 5G modelini de ekledi. Bu cihazlara One UI 6.0 sürümünün yanı sıra Android 14 sürümü de gelmiş oluyor.

Paylaşılan bir ekran görüntüsü ise Galaxy Tab S9 Ultra 5G modelinin de One UI 6.0 güncellemesini aldığını gösteriyor. Güncelleme dosyası ise 2.7 GB boyutunda. Galaxy Tab S9, S9+ ve Ultra modellerinin hepsi de benzer boyutta bir OTA güncelleme paketine sahip olacak. Ürün yazılımı yapı numarası ise modele göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıca Galaxy A73 5G modeli de bu güncellemeden yararlanacak. Yeni Android 14 sürümü de yaklaşık olarak 3 GB boyutuna sahip OTA güncelleme dosyası ile yayınlanmış durumda.

Bu ekran görüntüsü ise A73 5G modeline gelen güncellemeye ait. Güncellemeler önümüzdeki birkaç gün içerisinde haberde belirttiğimiz tüm cihazlara küresel olarak sunulacak. Diğer güncel amiral cihazlara da güncellemenin gelmesi bekleniyor.

Android 14 güncellemesini kontrol etmek için Ayarlar bölümünden “Yazılım” sekmesine gelin ve eğer güncellemeniz geldiyse “İndir ve yükle” seçeneğine dokunun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx