Yalnız Kurt dizisinden birinci dönemi unutturacak haber! Osman İmtihan seyirciyi bu türlü şaşırtacak

Deli Yürek, Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi, Acı Hayat, Sakarya Fırat, Kızıl Elma ve Sen Anlat Karadeniz üzere dizilerle dikkatleri üzerine çeken Osman İmtihan, son olarak ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Yalnız Kurt dizisiyle isminden kelam ettirmeyi başarmıştı.

Osman İmtihan tarafından 1984’de kurulan sinema ve dizi bölümünde faaliyet gösteren Sinegraf isimli üretim şirketi tarafından ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Yalnız Kurt dizisinde birinci dönemi unutturacak haber geldi.

Yalnız Kurt dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Osman İmtihan, ve takım arkadaşları dizinin yeni dönemi için değişik bir nizam için harekete geçti.

İlk dönemde oyuncu takımına yöneltilen tenkitlere kıymet veren Yalnız Kurt’un yeni döneminde Sare Türkmen karakterini canlandıran Damla Colbay’ın diziden ayrıldığı öğrenildi. Deniz Colbay’ın yerine ise Yeni Gelin dizisiyle büyük çıkış yapan Jessica May bayan başrol olarak takıma katıldığı belirtildi. Ayıca dizinin ikinci döneminin senaryosunda da birtakım değişikliklere gidileceği kaydedildi.

YENİ DÖNEM YENİ OYUNCULAR

Dizinin yeni döneminde Jessica May dışında şu isimler rol alacak:

Alçın Hafızoğlu, Hakan Alım, Hazım Kömükçü, Gökçe Özyol, Recep Çavdar, Cihan Kurtaran, Burak Sergen, Alper Saylık

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.