Özkan Uğur’dan sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi Üçüncü kez kanseri yakalanmıştı

2 kez kanseri yenen MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur hastalığı nüksettiği için yeniden tedaviye başladı ve konserleri erteleyeceklerini duyurdu. Kısa bir süre önce kansere karşı ilaç tedavisi görmeye başladığını duyuran Uğur, son sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu. İşte o paylaşım…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Cennet Mahallesi, Gora, Arog gibi yapımlarda yer alan usta oyuncu ve ‘MFÖ’ grubunun solistlerinden Özkan Uğur 2 kere Lenfoma kanserine yakalanmış ve hastalığı atlatmıştı. Uğur’un hastalığı geçtiğimiz nisan ayında nüksetmişti. İmmünoterapi tedavisi gören Uğur, sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklamada bulundu

68 yaşındaki usta isimden sağlık durumuyla ilgili hayranlarını sevindiren haber geldi.  Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Uğur, tedavisinin olumlu yönde seyrettiğini ifade etti.

özkan uğurdan sağlık durumuyla açıklama

“SAHNEYE ÇIKMAMA ENGEL KALMADI”

Usta müzisyen, daha sonra “İmmünoterapi tedavisi sonuçlarım olumlu yönde seyrediyor. Şükürler olsun tedavim süresince sahneye çıkmama engel kalmadı. MFÖ olarak, konserlerimize ağustos ayı içinde İstanbul’da başlıyoruz inşallah… Dualarınız ve iyi dileklerinize çok teşekkür ederim. Yakında buluşmak üzere. Herkese hayırlı bayramlar dilerim.

“YORUCU TEMPODAN UZAK KALMAM GEREKİYOR” DEMİŞTİ

özkan uğur 3. defa kansere yakalandı

68 yaşındaki Uğur, açıklamasında; “Eski rahatsızlığım tekrarladığı için akıllı ilaç tedavisine başladım. Bu süreçten en faydalı sonucu almak adına bir süre kalabalıktan ve yorucu tempodan uzak kalmam gerekiyor. Bu nedenle konserlerimizi bir müddet ertelemek durumundayız. En kısa sürede buluşmak ümidi ve sevgilerimle” ifadelerini kullandı.

Ünlü sanatçının paylaşımına Işın Karaca, Şehrazat, Çağrı Telkıvıran gibi birçok meslektaşı da “Acil şifalar” dileklerinde bulundu.

ÖZKAN UĞUR’DAN GİTARLI PAYLAŞIM!

Özkan Uğur, gitar çaldığı bir videoyu takipçileriyle paylaştı.

Uğur’un bu paylaşımı yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Özkan Uğur, 2013’te yakalandığı lenf kanserini atlatmıştı. Ünlü isim, 2020’de tekrar kanser tedavisi görmeye başlamıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.