Kim Milyoner Olmak İster’de Kenan İmirzalıoğlu’lu soru! Bakın yarışmacı ne karşılık verdi

ATV ekranlarında yayınlanan ve sevilerek izlenen “Kim Milyoner Olmak İster” yarış programına dün gece sorulan ve Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde aldığı bir sinemayla ilgili olan soru damga vurdu.

Yarışmacı Çağla Kaymak ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu soruyu görünce şaşırdılar. O soru neydi ve bakın yarışmacı soruya ne yanıt verdi…

İKİNCİ BARAJ SORUSUNA GELDİ

Programın formatı gereği yarışmacılar belli bir para ölçüsüne kadar soruları çözünce, baraj sorusunu cevaplamak durumunda kalıyor.

Söz konusu baraj sorusunu gerçek cevaplayanlar ise artık ilerleyen soruları yanlış cevaplasalar dahi baraj sorusunun parasını alıyorlar.

Yarışmacı Çağla Kaymak da baraj sorusuna kadar geldi lakin soruda Kenan İmirzalıoğlu’nu görünce şaşkına döndü.

İŞTE O SORU

Yarışmacı Çağla Kaymak’ın karşısına çıkan soruda sunucu Kenan İmirzalıoğlu’nun mesleğiyle ilgili bilgiler yer alıyordu.

Yönetmenliğini Uğur Yücel’in üstlendiği ve başrollerinde “Kim Milyoner Olmak İster” programının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu ile Olgun Şimşek’in yer aldığı, 2004 Antalya Altın Protakal Sinema Şenliği’nde “En Uygun Film” mükafatını kazanan sinemanın ne olduğu soruldu.

Yarışmacıya verilen yanıtlar ise , A-Ejder Kapanı, B-Kabadayı, C-Uzun Öykü, D-Yazı Çeşide idi.

BAKIN HANGİ KARŞILIĞI VERDİ

Başrollerini Uğur Yücel, Kenan İmirzalıoğlu, Nejat İşler, Berrak Tüzünataç ve Ceyda Düvenci’nin paylaştığı 2009 üretimi Ejder Kapanı sineması çok izlenen ve ülkede ses getiren bir sinemaydı.

Yarışmacının da aklında bu sinema kalmış olacak ki Ejder Kapanı cevabını verdi. Fakat sorulan sorunun yanlışsız karşılığı Yazı Tura olarak açıklandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.