Karakterinizi Ortaya Çıkaran Yüz Testi: Birinci Gördüğünüz Ne Olduğunuzu Ortaya Çıkarıyor

Özellikle optik illüzyonlar karakteri ortaya çıkarmaya yardımcı olan şahane ruhsal araçlar olabilirler zira bu görsel bulmacalar, dünyayı algılama haliniz hakkında size ne kadar çok şey anlatabilecekleri konusunda sizi şaşırtmaktan asla vazgeçmezler.

Cambridge Üniversitesi’nden yapılan araştırmalara nazaran, son yıllarda muhakkak müşahede ve tahlil marifetlerinin insan zihninin incelenmesi için kıymetli bir yaklaşım sağlayabileceği giderek daha açık hale geldi, bu nedenle soyut imgelerin bâtın tarafları keşfetmek için çok faydalı olduğunu ortaya koydu. Bu nedenle Cambridge Üniversitesi optik illüzyonların bu nedenle dikkate alınması gerektiğini belirtti.

Bugün paylaştığımız optik illüzyon bu ruhsal antrenman, “beynin kolaylıkla kandırılabileceğini, bu yüzden fotoğrafta bir şey görebilirsiniz, lakin öteki biri sizi bunun diğer bir şey olduğuna ikna etmeye çalışacak” diye belirtiyor.

NE KADAR ANTİSOSYALSİNİZ ÖĞRENMEYE VAR MISINIZ?

Bu yüzden görünüşünüzü düzgün ayarlayın, zira bu sefer size bu optik illüzyonda gördüğünüz birinci şeye bağlı olarak ne kadar antisosyal olduğunuzu keşfedeceğiniz bir göz testi getiriyoruz.

RESME BİRİNCİ BAKTIĞINIZDA KOYU SAÇLI BİR BAYAN GÖRDÜYSENİZ

Koyu saçlı bayanı mu görüyorsunuz? Bir şeyleri yapmadan yahut söylemeden evvel düşünen, fikirli ve içine kapanık bir insansınız. Utangaçlığınız nedeniyle bir kümeye entegre hissetmek için çok vakte gereksiniminiz var ve genel olarak, yalnızlığı yahut yalnızca bir kişinin arkadaşlığını tercih ettiğiniz için birçok beşerle birlikte olmaktan bunalıyorsunuz.

RESME BİRİNCİ BAKTIĞINIZDA ÇENESİ ÇOK GENİŞ BİR YÜZ GÖRDÜYSENİZ

Çenesi çok geniş bir yüz mü görüyorsunuz? Niyetlerinden basitçe kendini soyutlama eğiliminde olan içe dönük bir insansınız. İçinizde, fikirlerinizin aktığı, fakat sadece kendiniz için paylaştığınız büyük bir dünya var. Birtakım durumlar sizi endişelendirebilir, lakin bu, arkadaş edinemeyeceğiniz ve sakince sosyalleşemeyeceğiniz manasına gelmez.

Peki siz resme birinci baktığınızda siyah saçlı bir bayan mı gördünüz yoksa geniş ve uzun bir çene mi gördünüz? Bizim ile paylaşmak ister misiniz? Karakter testi sizin için yanlışsız taraflarımı söylüyor yoksa Cambridge Üniversitesi’nde yapılan araştırma sizi tatmin etmedi mi?


Alzheimer testi: Ağaçta Kaç Yüz Görüyorsunuz?


Seni Sevmekten Asla Vazgeçmeyecek 4 Burç… Ne Olursa Olsun Onların Kalbi Senin İçin Atacak


Erkeklere Nazaran Saç Modelinizin Sizin Hakkınızda Ne Söylüyor? İşte Fark Etmeden Verdiğiniz Mesaj

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.