Huawei Enjoy 60’ın da tanıtım tarihi belli oldu

Huawei, 23 Mart lansman etkinliği sırasında Enjoy 60 modelini diğer ürünlerle birlikte duyuracağını doğruladı. Yeni amiral gemisi ürün lansman etkinliği aynı zamanda Mate X3 ve P60 serisinin Çin’de piyasaya sürülmesine şahitlik edecek. Huawei Enjoy 60, şık bir tasarıma sahip olup, 48MP kamerası ile dikkat çeken bir cihaz olacak.

Huawei Enjoy 60, hala gizemlerle dolu olsa da, özellikleri ortaya çıkmaya başladı. Enjoy 60’ın Huawei’nin HarmonyOS 3.0 işletim sistemiyle çalışacağı söylentisi daha önce duyulmuştu. Bu telefon 6.000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak ve 22,5W hızlı şarj desteği sunacak. Son teaser, akıllı telefonun arka panelini 48MP kamerasıyla gösterdi.

Huawei Enjoy 60’ın da tanıtım tarihi belli oldu

Görseller, akıllı telefonun en az iki renk seçeneğiyle satışa sunulacağını ve bu renklerin de altın ile gri olacağını gösteriyor. Tabi henüz sızdırılmamış başka renk varyasyonları da olabilir. Cihaz, 6,59 inç ekranla birlikte Snapdragon 695 5G yonga seti tarafından güçlendirilecek. Akıllı telefonun minimum RAM/ depolama konfigürasyonu 8GB / 128GB olacak.

Enjoy 60 şu anda belirli özellikleri hala gizemini koruyor. Huawei, 23 Mart lansman etkinliği yaklaşırken ürünle ilgili daha fazla ayrıntı sağlayacak. Enjoy 60 için küresel kullanılabilirlik ve fiyatlandırma ayrıntıları henüz açıklanmadı. Mart 23 lansman etkinliği birçok etkileyici Huawei ürününün tanıtılacağı bir etkinlik olacak. Huawei Mate X3 ve P60 serisi de amiral gemisi ürün lansman konferansı sırasında sergilenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir