Esenyurt’ta Tekel Bayisi Baskınında 2 Kişi Hayatını Kaybetti, 8 Kişi Gözaltına Alındı

ESENYURT’ta 2 kişinin hayatını kaybettiği tekel bayisi baskınıyla ilgili gözaltına alınan 8 kişi, Büyükçekmece Adliyesi’ne getirildi.

Esenyurt, Güzelyurt Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde bulunan tekel bayisinde cumartesi günü 00.15 sıralarında meydana gelen saldırıda, 20 yaşındaki Batuhan Bayındır ile 24 yaşındaki Yunus Emre Erzen hayatını kaybederken 21 yaşındaki Yusuf Erzen ise ağır yaralandı. Olayla ilgili gözaltına alınan şüpheliler Tarık Özer, Azad Özer ve Servet Özer ile onlara yardım ettiği öne sürülen 5 kişinin işlemleri bugün tamamlandı. Şüpheliler Cinayet Büro Amirliği’nden adliyeye sevk edildi. Büyükçekmece Adliyesi önünde polis ekipleri geniş güvenlik önlemi aldı.

Önceki gün ise ilk olarak yakalanan şüpheli Murat Özer tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Öte yandan olayda canice katledilen Yunus Emre Erzen’in vücuduna 9 kurşun isabet ettiği Batuhan Bayındır’ın ise 2 kurşun isabet ettiği tespit edildi. Olayda yaralı kurtulan Yusuf Erzen’e ise bir kurşun isabet ettiği belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx