Beşiktaş Genel Kurulu’nda arbede çıktı

Beşiktaş’ın Ahmet Parıltı Çebi ve Fuat Çimen ile gireceği seçim yarışı öncesi mali ve idari genel şura yapıldı. Kürsüden açıklama yapan Berk Tunca’nın kelamları sonrasında arbede çıktı, şuraya yarım saat orta verildi.

Beşiktaş Mali ve İdari Genel Kurulu’nda gergin anlar yaşandı. Geçen yıllardaki genel heyetlerde olduğu üzere tribünlerde yeniden tartışmalar ve arbede yaşandı.

Kulüp üyesi Berk Tunca’nın Ahmet Işık Çebi idaresi aleyhinde yaptığı konuşma sonrası salondan yansılara maruz kaldı. Tunca’nın konuşmasına takviye veren bir kesim üye ile itiraz eden üyeler ortasında birinci evvel kelamlı tartışma akabinde da hengame çıktı.

Fotoğraf: Fatih Erdoğdu – Sözcü

Tribünlerde başlayan arbede, idare konseyinin bulunduğu alt kısma kadar uzadı. Bu sırada Lider Çebi ve idare heyeti kendisine ayrılan art kısımdaki alana geçerek arbedenin son bulmasını bekledi. Emre Kocadağ ise üyeleri sakin olmaları konusunda uyardı.

Fotoğraf: Fatih Erdoğdu – Sözcü

Berk Tunca, kürsüden inerken de kimi üyeler Tunca’nın üzerine yürüdü ve burada da itişmeler yaşandı. Tunca, tribünlere hakikat ilerlerken hengamenin dozu arttı ve akabinde güvenlik güçleri devreye girdi. Bu sırada toplantıya yarım saat orta verildi. Toplantı şu anda ortanın akabinde devam ediyor.

BERK TUNCA NE DEDİ?

“Sayın lider Ahmet Parıltı Çebi, taraftar sizden yalnızca icraat istedi. İcraat, sizin söylediğiniz üzere yalnızca kapalı kapılar akabinde olmuyor. TFF ile çaba, rakiplerin lobileri ile uğraş topluluk birliği ile olur. Hakemlerin içindeki çeteyle çabayı sizin yol göstermeniz ile yapabilirdik. Siz bu isimleri açıklayamadınız. Bu hakemleri insan içine çıkamayacak hale getirmeliydik.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.