Arda Kural ekranlara döndü

Türkiye’nin “Yerli Leonardo DiCaprio”su Arda Kural beyaz perdeye döndü.

Ünlü oyuncuya psikoz teşhisi konulmasının akabinde yıllarca ekranlardan uzak kalırken, sevenlerine hoş haber geldi.

Oyuncu takımında Altan Erkekli üzere usta isimlerin de bulunduğu “Yıldızlara Bak” sineması, başrol oyuncusu Arda Kural ile çekimlerine başladı. Yönetmen koltuğunda Doruk Tüzel’in bulunduğu dram tipindeki üretimin, Kural’ın hayatından kesitler taşıdığı ve 28 Ekim tarihinde sevenleri ile buluşacağı öğrenildi.

“Güzel bir sinema, manası var”

Yeni sineması hakkında konuşan Arda Kural, “Güzel bir sinema, bir manası var. Beşere kıymet katmak ismine, hayatta dramın olduğunu anlatmak ismine, insanın başına makûs şeyler gelebileceğini anlatmak ismine yapıyoruz bu sineması.


“İçsel seyahatimizin dışa vurumunu hissettirmek istedik”

Hayatta yaşadığımız makus olayların başımıza neden geldiği hakkında düşünmek ve nasıl uğraş edebileceğimizi anlatmak istedik. Bu sinemada içsel seyahatimizin dışa vurumunu hissettirmek istedik. Hoş olacağını düşünüyorum” dedi.

“Setlere dönmek hoş bir his”

Tekrardan setlere dönmek hakkında da fikirlerini belirten Arda Kural, “Setleri özlemişim sahiden. Tekrar ortaya çıkmak, geri gelmek üzere bir manası var bu sinemanın. Setlere dönmek hoş bir his. Sevenlerime teşekkür ediyorum, hoş şeyler yapıyoruz. Takip ederlerse sevinirim” diyerek yeni projelerin olabileceği sürprizini verdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.